ArelGrup Şirket Profili

Ana Sayfa     

arel grup şirket profili

Arel isminin anlamı temiz ve güvenilir kişi demektir. Temiz ve dürüst çalışmayı temel prensip edinen şirketimiz; mimarlık, doğal ve quartz taş uygulama ve dış ticareti konusunda faaliyet göstermektedir.

Şirketimizin ana faaliyet konularından birini oluşturan mimarlık hizmeti kapsamında; şirketimiz tasarım, proje ve uygulama alanlarında müşterilerinin taleplerine uygun çözümler sunmaktadır. Arel Mimarlık konsept projelerden detay projelere, kentsel tasarımdan iç mekan tasarımlarına, belediye projelerinden uygulama danışmanlığına kadar birçok konuda hizmet vermektedir.

Çağdaş, çevreye duyarlı, estetik her çeşit yapının plan ve projelerinin hazırlanması ve yapım sürecinin denetlenmesi konularında uzmanlaşan şirketimiz, dünyadaki yenilikleri takip ederek kendini geliştirmeyi temel prensip edinmiştir.

Şirketimizin diğer ana faaliyet konularından birini oluşturan doğal taş uygulama kapsamında ise; otel, tatil köyleri, iş merkezleri, villa, köşk, havuz ve insaat sektörünün birçok alanında doğal taş ürünlerinin uygulamasını tecrübeli ekimiz ile sunmaktayız.

Dış ticaret birimimiz ise; dünya mermer toplam rezervinin %40’ını elinde bulunduran ülkemizin doğal taş kaynaklarının; dünya standartlarında en etkin şekilde değerlendirilmesi amacıyla ihracati ile yurtiçi projelere yurtdışından doğaltaş ithalati konularında çalışmaktadır.

Yönetim Kadromuz

Özgür UZUNALİOĞLU

Özgür Uzunalioğlu

Şirketimizin kurucu ortaklarından olan Özgür UZUNALİOĞLU Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunudur. Şirketin pazarlama, dış ticaret ve finans bölümlerinin sorumluluğunu yürütmektedir.

Turgay GENÇ

Turgay Genç

Şirketimizin kurucu ortaklarından olan Turgay GENÇ Yakın Doğu Üniversitesi Mimarlik Bölümü mezunudur. Şirketin mimari proje ve tasarımlarını yürütmektedir.