Arel Mimarlık

Ana Sayfa     

arel grup şirket profili

Şirketimizin ana faaliyet konularından birini oluşturan mimarlık hizmeti kapsamında; Arel Mimarlık; tasarım, proje ve uygulama alanlarında müşterilerinin taleplerine uygun çözümler sunmaktadır. Şirketimiz konsept projelerden detay projelere, kentsel tasarımdan iç mekan tasarımlarına, belediye projelerinden uygulama danışmanlığına kadar birçok konuda hizmet vermektedir.

Çağdaş, çevreye duyarlı, estetik her çeşit yapının plan ve projelerinin hazırlanması ve yapım sürecinin denetlenmesi konularında uzmanlaşan şirketimiz, dünyadaki yenilikleri takip ederek kendini geliştirmeyi temel prensip edinmiştir.

Mimarlık Hizmetlerimiz


Mimari Danışmanlık

Özgür_Uzunalioğlu

Arel Mimarlık olarak temel hedefimiz; konut, işyeri v.b. gibi mekanları doğru tasarım anlayışı ile dizayn ederek müşterilerimizin beğenisine sunmaktır. Müşterilerimizin talepleri ve beklentileri doğrultusunda en iyiye ulaşmak amacındayız.

Konsept Proje

Konsept_Proje

Konsept projeler üretirken temel hedefimiz sadece mekan üretmek değil ayrıca gelir getirici faaliyetlerin öngörülmesi ve geleceğe yönelik planların da paylaşımını içermektedir.

Kentsel Proje

Şirketimiz; kentsel proje yönetim ve danışmanlık hizmeti kapsamında, proje planını hazırlamakta ve projenin uygulama aşamasına gelindiğinde süreç yönetimini gerçekleştirmektedirler.

İç Mekan Tasarım

İç_Mekan_Tasarım

İç Mimarlık hizmetlerimiz kapsamında ise müşterilerimize işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun iç mekan tasarımları sunmaktayız. Uzman ekiplerimiz ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.